Podsumowanie sierpnia 2023

Opublikowane przez Kacper Borys

Dziś pierwszy dzień września. Z tego powodu podsumujmy sobie ubiegły miesiąc sierpień. Począwszy od mediów, to wszystkie media, bez różnicy, odniosły gorsze wyniki, aniżeli w poprzednim miesiącu. Myślimy, że ten stan rzeczy wynika z wakacji. Toteż podejrzewamy, że kolejny miesiąc – wrzesień – pierwszy miesiąc katorgi uczniowskiej odbije się pozytywnie na naszych statystykach.

Najważniejsze wydarzenie miesiąca to to, że w końcu odzyskaliśmy nagrania z forum edukacyjnego w Sejmie, które odbyło się ponad 4 miesiące temu. Cieszy nas, że w końcu odzyskaliśmy te nagrania, bo uważamy, że nasza reprezentacja bardzo dobrze wypadła. A wy, jak uważacie? Łącze do nagrania: https://youtu.be/REg6gO0EVS8?si=hwqj5XfAxyMojO_o.

Również w tym miesiącu (17.08), został również uchwalony projekt ustawy zwany przez ustawodawców “Chrońmy dzieci”. Ustawa ta centralizuje szkolnictwo, przez co nie zyskała naszej aprobaty. Tu więcej informacji: https://sussen.pl/projekt-ustawy-chronmy-dzieci-lex-czarnek-3-0/.

Oprócz tego, obóz władzy zapowiedziało referendum, w którym jedno z pytań niejako tyczy się naszej działalności. Zostało zadane pytanie: “Czy popierasz wyprzedaż państwowych przedsiębiorstw?“, przy czym rządzący zachęcali do głosowania na “nie”. My natomiast twierdzimy, że – jak najbardziej – edukacja powinna zostać całkowicie sprywatyzowana.

Miesiąc ten nie był zbyt udany i nie działo się w nim za wiele. Mimo to, ciśniemy dalej i #działamy, aby #zniszczyćsystemedukacji!

Kategorie: Okazjonalne

0 0 polubienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze