Dołącz do nas!

Dlaczego warto dołączyć do SUSSEN?

Występy publiczne

Jako członek SUSSEN będziesz mógł uczestniczyć z ramienia SUSSEN na konferencjach prasowych. Na nich masz możliwość wypowiedzenia się, a w ten sposób trenujesz umiejętności przemawiania. Oprócz tego od czasu do czasu dzwonią do nas media, więc będziesz miał również możliwość udzielenia im wywiadu.

Pisanie artykułów i prowadzenie mediów

W ramach członkowstwa będziesz mógł tworzyć artykuły na stronę sussen.pl/wpisy lub posty na naszego FanPage'a na Facebooku. Dajemy również możliwość naszym członkom do prowadzenia mediów społecznościowcych.

Wolność ideowa i stosowana

Oprócz wolności, którą propagujemy w naszych ideach stosujemy ją również w inicjatywie. Każdy może zajmować się czym chce. Jeden jest lepszy w strategiach, drugi w promocji, a trzeci w przemowach.

Rozmowy wewnętrzne

Co tydzień przeprowadzamy na Discordzie rozmowy wewnętrzne SUSSEN. Na nich będziesz miał możliwość wypowiedzenia się na dany temat. Oprócz tego jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły dot. naszej dalszej działalności czy strategii działania.

Wydarzenia społeczne

Planujemy w przyszłości organizować również wydarzenia społeczne czy spotkania polityczne. Będziesz miał na nich możliwość reprezentowania naszej inicjatywy i zabrania głosu. Oprócz tego będziesz mógł również zorganizować takie wydarzenia czy imprezy.

Promocja inicjatywy

Jako członkowi, jesteśmy w stanie wysłać Tobie więcej niż 20 ulotek. Ulotki możesz rozdawać na ulicy czy przyklejać w różnych miejscach publicznych. Oprócz tego możesz nas reprezentować, promując nas na swoich mediach społecznościowych czy forach internetowych.

Deklaracja członkowska

Wypełniając tę deklarację wyrażam chęć zaangażowania się w inicjatywę SUSSEN oraz w pełni zgadzam się z oficjalnym manifestem inicjatywy SUSSEN, którego treść znajduje się poniżej. Wypełniając deklarację wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu.

Wiek nie jest uwzględniany w procesie rekrutacji. Uwaga! Osoby, które nie zgadzają się całkowicie z naszym manifestem, nie będą mogły zostać członkiem naszej inicjatywy, a ich wniosek zostanie odrzucony.