Podsumowanie lipca 2023

Opublikowane przez Kacper Borys

Dziś drugi dzień sierpnia, przeto poniżej przedstawiamy spóźnione podsumowanie miesiąca lipiec 2023. Facebook oraz Instagram dobrze się spisali. Na Facebooku zdobyliśmy 21 893 zasięgu (+660,2%). Na Instagramie zdobyliśmy 556 zasięgu (+97,9%). Cieszy nas, że Instagram w końcu zaczął obfitować w jakieś sensowniejsze zasięgi.

Twitter również nie zawiódł, bo udało się nam na nim zdobyć 6 137 wyświetleń (+1248,8). Taki wzrost zainteresowania SUSSEN’em zawdzięczamy Krzysztofowi Majowi, który postanowił skarcić nas za podkradanie jego filmów. Zauważyliśmy, że najwięcej zasięgu na Twitterze można zdobyć dzięki komentowaniu i wyśmiewaniu socjalistycznych twórców.

TikTokiem też można się pochwalić, gdyż na nim uzyskaliśmy w tym miesiącu 128 608 wyświetleń (+22,3%). Na YouTubie zaś otrzymaliśmy 37 829 wyświetleń (+22%). Przy YouTubie dużo zawdzięczamy naszym wywiadom z politykami oraz Krzysztofowi Majowi.

Do najważniejszych wydarzeń miesiąca zaliczamy: (1) drama z Krzysztofem Majem oraz (2) opracowanie algorytmu uaktywniania członków. Niestety miesiąc lipiec jest również tym, w którym jeden z wolnościowych działaczy został zamordowany. Oprócz tej przykrej informacji, uznajemy ten miesiąc za bardzo udany.


1 1 polubienie
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze
Mr. Elarco
9 miesięcy temu

Jechanie na czyjejś tragedii jest bardzo niskie, nawet jak na was.
A tą “dramę” z Krzysztofem Majem to nie wątpię że będziecie doić jeszcze bardzo długo. Stawiam orzechy przeciwko dolarom że już szykujecie kolejne wpisy i przypominajki o tym.