Wesprzyj nas

Chcesz wesprzeć SUSSEN?

Wesprzyj finansowo

Prowadzimy zbiórkę pieniężną dla osób, które chciałyby dobrowolnie sfinansować działania SUSSEN. Pieniądze ze zbiórki przeznaczamy na zniszczenie systemu edukacji w Polsce oraz sprawną działalność organizacji.

Rozdawaj ulotki

Jesteśmy w stanie wysłać Tobie kilkadziesiąt ulotek, przy czym opłacasz jedynie koszt przesyłki. Ulotki możesz rozdawać nieznajomym, rodzinie, na różnych spotkaniach politycznych czy w szkole. Są one również dostępne do druku.

Obserwuj nas

Obserwując nasze media, wzmagasz nas o rozpoznawalność. Komentuj nasze posty, rozpoczynaj dyskusje, reaguj na nasze artykuły - wszystko to ku większej popularności naszej inicjatywy.

Poinformuj o nas media

Napisz do mediów typu gazeta, telewizja czy podcast. Jedne media napiszą o nas artykuł, drugie będą chciały zrobić z nami wywiad. W obu przypadkach poinformuj nas (kontakt@sussen.pl) w sprawie zainteresowanych nami mediów

Promuj nas w mediach

Poleć naszą inicjatywę na swoich mediach społecznościowych. W ten sposób dotrzesz z naszym przekazem do swoich odbiorców. Możesz również o nas wspomnieć na forach czy w dyskusjach internetowych.

Uczestnicz w wydarzeniach

Gdy zbliżają się nasze konferencje prasowe czy wydarzenia społeczne, jesteś na nich mile widziany. Częstokroć potrzebujemy fotografa, który porobi zdjęcia z naszych przemów. Dodatkowo swoją obecnością robisz tłum.

A jeśli chcesz nas bardziej wspomóc to:

Wesprzyj finansowo

Na co planujemy przeznaczać pieniądze ze zbiórki:

1. Opłacenie dojazdów członków SUSSEN na konferencje (np. do Warszawy)
2. Sprzęt: np. mikrofony czy megafony
3. Dodruk ulotek, flag czy banerów
4. Pomoc prawna
5. Reklama
6. Edukowanie się poprzez kursy czy szkolenia.
7. Inne

Wszystkie pieniądze ze zbiórki będą przeznaczane na rozwój inicjatywy SUSSEN oraz zniszczenie systemu edukacji w Polsce.

Łącze do zbiórki: https://zrzutka.pl/3gekdv

Rozdawaj ulotki

Pobierz ulotki klikając w poniższy przycisk, a następnie je wydrukuj oraz rozdaj tudzież wywieś;

lub napisz do nas na kontakt@sussen.pl, a wyślemy Ci maksymalnie kilkadziesiąt ulotek, przy czym ponosisz jedynie koszt wysyłki.

W rzeczy kolejnej, zrób zdjęcie wywieszonej lub danej komuś ulotki, a następnie wystaw na swoich mediach społecznościowych oznaczając nas lub dopisując #SUSSEN. Jeśli uznamy to za stosowne, udostępnimy Twój post.

Obserwuj nas

Poniżej jest lista wszystkich naszych mediów. Kliknij na ikonę, a zostaniesz tam przekierowany: