Rozpoczęcie roku szkolnego

Opublikowane przez Kacper Borys

Dzisiaj dzień cyrku, na którym wszyscy schodzą się na tzw. “rozpoczęcie roku szkolnego”. Zebrali się wszyscy na apel, aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądał ich kolejny rok niewolniczego zapierniczania i zadowalania nauczycieli. A może by tak zorganizować permanentny koniec roku szkolnego w ten dzień? I bynajmniej nie są to nasze urojenia czy fanaberie, a realna możliwość. Decyzja należy do Ciebie. Jak legalnie rzucić szkołę i ją przezwyciężyć? Przeczytaj cały ten artykuł.

Jesteśmy organizacją, która postuluje edukację PAN: prywatną, autonomiczną oraz nieobowiązkową. Dzięki prywatyzacji szkolnictwa, szkoły będą tańsze ze względu na brak biurokracji i konkurencję między szkołami. Dzięki autonomizacji szkolnictwa, będziesz mógł pójść do szkoły jakiej chcesz: programistycznej, chemicznej, budowlanej itd., a nie tak jak teraz, do szkoły ze stertą nieinteresujących i nieprzydatnych rzeczy.

Brak obowiązku szkolnego zaś sprawi, że nie będziesz już więcej musiał chodzić do szkoły z osobami, których nie interesują Twoje zainteresowania. Jeśli uwielbiasz gotować, to pójdziesz do szkoły kucharskiej i spotkasz tam ludzi, którzy też uwielbiają gotować. Na domiar tego, nie będziesz wreszcie musiał zmagać się z nieprzyjemnymi kolegami i patusami, bo ich po prostu szkoły nie będą chciały i nie będą zmuszone do tego, aby tych patusów przyjmować.

Toczymy nieustanny bój o wolne szkolnictwo – bez regulacji, bez państwa, bez socjalizmu, bez przymusu. Pomagamy również młodym ludziom, którym upodobanie do szkoły nigdy przez myśl nie przeszło, wyjść skutecznie ze szkolnej opresji. Jeśli chcesz uczynić ten dzień Twoim ostatnim dniem szkoły, napisz do nas na kontakt@sussen.pl z prośbą o to, a Ci pomożemy. Jeśli zaś chciałbyś dołączyć do sił zbrojnych organizacji SUSSEN i razem z nami zwalczać system edukacji, to dołącz do nas wypełniając deklarację członkowską pod tym łączem -> https://sussen.pl/dolacz-do-nas/. #ZniszczmySystemEdukacji


0 0 polubienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze