SUSSEN na Miltonaliach 2023

Opublikowane przez Kacper Borys

W dniach 22-24.09.2023 odbył się w Łodzi spęd libertariański, na którym stawił się jeden z naszych działaczy, tzn. Kacper Borys. Pospisywał on wnioski z tegoż wydarzenia. Konferencja była obfita w merytoryczne wykłady oraz owocne kuluarowe rozmowy. Udało nam się również zrobić wywiad z dwoma politykami: Arturem Dziamborem oraz Zurabem Japardzie.

Zurab Japaridze jest szefem gruzińskiej partii libertariańskiej, która ponoć jest jedną z najbardziej efektywnych na świecie. Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie i wyjąwszy kamerę, przeprowadziliśmy z nim wywiad, który opływa we wnioski pomocne dla naszej organizacji. Wywiad z Arturem Dziamborem pojawił się już na naszym kanale YouTube: Artur Dziambor o systemie edukacji. Wywiad z Japaridzem niebawem się pojawi na naszym kanale YouTube.

Oprócz tego, nasz działacz miał możliwość wystąpienia publicznego przed uczestnikami Miltonaliów, aby powiedzieć o SUSSEN. Jak się jednak okazuje, wielu uczestników zna tę organizację, a najbardziej kojarzy nas ze strajku. Po wydarzeniu zrobiliśmy rozmowę wewnętrzną SUSSEN, aby podzielić się naszymi wnioskami z tego spędu. #Działamy!

Kategorie: Ideowe

0 0 polubienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze