Rozmowa o błędach innej organizacji

Opublikowane przez Kacper Borys

Dnia 15.09 (piątek) odbyła się rozmowa członków SUSSEN, na której jeden z naszych członków – Alan Licata – przedstawił błędy, które popełniała organizacja, w której był wcześniej. Organizacja, w której Licata uczestniczył miała wielu członków, a jednak jak zeznaje, upadła. Cóż było tego przyczyną? Licata przedstawia kilku winowajców:

  1. Zbyt szeroka działalność – brak skupienia się na jednej dziedzinie było według niego przekleństwem tej organizacji, gdyż owa organizacja nie mogła skierować swoich działań na jedną dziedzinę.
  2. Brak kultury organizacyjnej – ruch ten nie miał dobrze zbudowanych struktur, podziału obowiązków czy systemu wzajemnego informowania. To sprawiło, że było wielu działaczy, którzy nie mieli co robić.
  3. Za dużo ludzi – duża społeczność ludzi bez jasno zdefiniowanych ról spowodowała rozwodnienie odpowiedzialności jednostek za sprawę.

Jeśli zaś chodzi o problem zbyt dużej ilości działaczy, to póki co, ten problem nas nie dotyczy, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do SUSSEN! Jednak, jak mówi, przy algorytmie przydzielania zadań, który dopracowujemy, ten problem nie zaistnieje. Dzięki tej rozmowie wiemy, czego jako SUSSEN powinniśmy się strzec.

Kategorie: Pozytywne

0 0 polubienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze