Mamy ankietę dot. systemu edukacji!

Opublikowane przez Kacper Borys

Od jakiegoś czasu planujemy badania ankietowe dotyczące systemu edukacji. Chcemy bowiem dowiedzieć się, ile osób popiera edukację PAN (prywatną, autonomiczną, nieobowiązkową) w Polsce i który postulat jest najbardziej ceniony, a który najmniej. Dlatego też wespół z niektórymi naszymi członkami, stworzyliśmy ankietę SUSSEN, którą już dziś można wypełnić.

Prosimy wszystkich naszych sympatyków i wrogów o wypełnienie ankiety. Nie chodzi nam o wasze zdanie, gdyż wiadomo, że jeśli ankietę wypełni większość sympatyków SUSSEN, to wyniki będą zaburzone na naszą korzyść. Prosimy natomiast o uwagi techniczne, którymi można podzielić się na końcu ankiety w pytania dotyczącym właśnie uwag technicznych.

Uwagi techniczne to m.in:

  1. Pytanie nie uwzględnia mojego poglądu
  2. W odpowiedziach na pytanie nie ma mojego poglądu
  3. Pytanie jest niedoprecyzowane lub niezrozumiałe
  4. Jest gdzieś błąd ortograficzny, interpunkcyjny bądź błąd w składni
  5. Pytanie nie jest neutralne i sugeruje pewną odpowiedź

Gdy zbierzemy odpowiednią ilość uwag technicznych i poprawimy ową ankietę, wówczas zamierzamy rozpocząć badania na reprezentatywnej grupie 2000 osób. Mamy też głosy, aby badania zlecić sondażowni, acz jest to opcja do przemyślenia. Dzięki tej ankiecie będziemy mogli stworzyć projekt ustawy, który okaże się wśród osób pełnoletnich szeroko popierany oraz oczywiście zgodny z naszą ideą.

Łącze do ankiety: https://forms.gle/u2gC4Fj45SDtKYCY7


0 0 polubienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze