Łódzka reprezentacja SUSSEN na spotkaniu libertarian

Opublikowane przez Kacper Borys

Dnia 03.06 (sobota) o godz. 19:00 w pubie “Goblin” w Łodzi odbyło się spotkanie zapowiedziane przez partię “Libertarianie” o nazwie “Łódzkie LIBEER!”. Jako SUSSEN postanowiliśmy wykorzystać szansę zdobycia nowych kontaktów, pomysłów oraz inspiracji i pojawiliśmy się na owym spotkaniu. Na zdjęciu widoczni są: Kacper Borys (prezes inicjatywy SUSSEN) oraz Alan Licata (łódzki misjonarz inicjatywy SUSSEN), a obaj pochodzący z Łodzi. Rozmowy były owocne i zyskaliśmy kilka nowych pomysłów. Oto one:

  1. Zamiast robienia własnych badań ankietowych, które już od jakiegoś czasu planujemy, można je zlecić sondażowni. Zapytawszy o możliwą cenę takich badań usłyszeliśmy, że około 10 000 zł może nas to kosztować. Według pomysłodawców, zbiórka na takie badania może się bardziej powieść.
  2. Kolejny strajk uczniowski mógłby się powieść, gdyby rozpopularyzować go w małych miastach (do 40 000 mieszkańców). Powodem jest to, że w dużych miastach panuje tzw. “prestiż szkoły”, który hamuje zapędy strajkowe. Wsie również są do rozważenia.
  3. Powinniśmy skonsolidować osoby, które realizują obowiązek szkolny na edukacji domowej, gdyż one mogą być mocną siłą napędową do rozpoczęcia strajku.

Z tego miejsca dziękujemy organizatorom owego spotkania, gdyż oprócz pomysłów, zdobyliśmy jakże bezcenne kontakty. Pomysły również były bezcenne. Co sądzisz o powyższych pomysłach? A może masz jakieś swoje? Napisz w komentarzu!

Kategorie: Pozytywne

5 1 polubienie
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze