Podsumowanie miesiąca wrzesień

Opublikowane przez Kacper Borys

Za nami pierwszy miesiąc szkolnej katorgi, a więc wrzesień. Jak co miesiąc, zobaczmy statystyki z minionego miesiąca. Statystyki wakacyjne były niezbyt obfite, co oczywiście nikogo nie dziwi. Czy wyniki z tego miesiąca, biorąc pod uwagę rozpoczęcie roku szkolnego, się nam polepszyły?

Facebook
Zasięg na Facebooku wzrósł nam o 187%, czyli ponad 3,5 tys. osób zobaczyło przynajmniej jeden z naszych wpisów. Liczba odwiedzin to ponad 1,2 tys. osób, a zatem wzrost o 31,7%. Tym samym zdobyliśmy 15 nowych polubień co stanowi wzrost o 650%! Największe żniwo zebrał mem o Skalmarze, który zazdrości kolegom edukacji domowej.

Instagram
Zasięg na tym medium lekko nam wzrósł do 349 (+5,8%). Liczba wizyt naszego profilu wyniosła 22 (+29,4%). Przy tym medium widzimy bardzo wiele rzeczy do poprawy, jednakże mamy wątpliwości, czy jest to medium, na którym nasza grupa odbiorcza przesiaduje.

YouTube
Liczba wyświetleń wyniosła o ponad połowę mniej niż zwykle, lecz i tak wysoko, a zatem 3,2 tys. Może być to spowodowane zaniedbaniem regularnego wrzucania na to medium tzw. shortów. Czas oglądania w godzinach wyniósł 60,5 godzin, czyli mniej więcej tyle samo, co zwykle.

Reszta mediów przyniosła nam statystyki gorsze względem poprzedniego miesiąca. Zatem widzimy, że nowy rok szkolny sprzyja naszym mediom, o ile są regularnie prowadzone.

Najważniejsze wydarzenia miesiąca

Kategorie: Podsumowania

0 0 polubienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze