Odnowiona strona SUSSEN!

Opublikowane przez Kacper Borys

Dzisiaj (11.09) oficjalnie otwieramy odnowioną stronę sussen.pl! W końcu nasza strona wygląda bardziej profesjonalnie i nowocześniej. A więc po kolei, co się zmieniło?

  1. Strona od teraz jest w tzw. “układzie pudełkowym”, dzięki czemu strona, na której znajdują się informacje jest niejako kartką papieru położoną na tle. To daje dużo lepszy efekt wizualny.
  2. Tzw. “sekcja wielkiego tytułu”, zamiast nieruchomego zdjęcia posiada teraz ruchomy film, który przedstawia naszych medialnych działaczy.
  3. Została dodana sekcja z naszymi medialnymi działaczami tak, ażeby było wiadomo, kto stoi za tą organizacją.
  4. Na stronie głównej pojawiła się również sekcja koszulek, co może zainteresować nowe osoby do kupna tych koszulek.
  5. Strona główna wzbogaciła się również w sekcję z trzema ostatnimi wpisami.
  6. Koniec strony głównej uwieńcza sekcja z kontaktem.
  7. Teraz w zakładce “idea” są upakowane jednocześnie: nasza misja, idea, nasze dlaczego, argumenty za edukacją PAN oraz odpowiedzi na najczęstsze zarzuty.
  8. Cała strona ma nową czcionkę, która wygląda bardziej łagodnie, aniżeli poprzednia.

Na tym jednak nie poprzestajemy. Strona posiada jeszcze pewne niedoskonałości, więc będzie na bieżąco aktualizowana. Teraz zaś prosimy wszystkich o recenzję wyglądu nowej strony. Potrzebujemy wiadomości zwrotnej. Może jakaś sekcja jest niefukcjonalna, a może strona jest nieresponsywna z telefonem. Jeśliby było co do poprawy, to prosimy nas o tym powiadomić albo poniżej w komentarzu albo poprzez naszego maila kontakt@sussen.pl. Dziękujemy!

Kategorie: Pozytywne

0 0 polubienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wczytaj odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze